O autorze

Witam Cię na łamach mojego bloga! Nazywam się Marek Koenner i jestem radcą prawnym oraz doktorem nauk prawnych, a co do mojego doświadczenia zawodowego jako prawnika to:

  • przez 8 lat byłem wykładowcą w Katedrze Postępowania Cywilnego na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Gdańskim (obroniłem pracę doktorską z zakresu prawa upadłościowego);
  • skończyłem aplikację sędziowską i następnie przez 5 lat orzekałem w gdańskich sądach jako sędzia w wydziałach cywilnych i gospodarczych;
  • od ponad 15 lat prowadzę kancelarię radcowską.

Natomiast tak, jak być może, przeczytałeś na stronie internetowej Kancelarii, jestem również frankowiczem i prowadzę spór z bankiem.

Wiem, że na rynku jest teraz zatrzęsienie ofert kancelarii, ale również firm, które specjalizują się w prowadzeniu sporów w sprawach frankowych. 

Moim zdaniem jednak wcale nie jest tak, że wszystkie sprawy frankowe są identyczne. 

Prawie na pewno w każdej umowie o kredyt frankowy znajdziemy kilka klauzul niedozwolonych i będziemy w związku z tym mogli sformułować żądania i iść do sądu. 

Jednak sytuacja, ta wynikająca z umowy, ale też jeśli chodzi o etap, na którym się znajduje Klient, jest za każdym razem inna i to, czego możesz oczekiwać od mojej Kancelarii, to właśnie takiego indywidualnego podejścia. Niezależnie od pewnego schematu, na bazie którego pracujemy. 

Zapraszam zatem do lektury bloga i do współpracy!

Marek Koenner
radca prawny

***